Actie

Op deze pagina vind je een standaard brief die je -na aanpassing naar je eigen smaak en overwegingen- kan sturen aan politieke partijen.

Hoe gebruik je deze brief? 

  • Vul de geel gemarkeerde stukken in (namen, partijnamen). Onderaan de brief kan je, bij je naam, eventueel aangeven wat jouw eigen relatie met de partij is (bijv.: ‘lid van [partij]’, of ‘[partij]-stemmer’).
  • Kies welke zorgen en vragen uit de lijst je wilt opnemen in je brief, en verwijder eventueel zorgen en vragen die je niet wilt meenemen. 
  • Overweeg of je de brief nog wilt personaliseren. Wil je iets delen over wat het coronabeleid persoonlijk met jou doet? Dit kan ervoor zorgen dat je brief met meer aandacht gelezen wordt. Andere aanpassingen kunnen natuurlijk ook. 
  • Kopieer de aangepaste tekst naar een mailtje. 
  • Verzend de brief naar het Kamerlid dat je graag wilt benaderen. Adressen van Kamerleden zijn te vinden op de site van de Tweede Kamer. Hieronder vind je een aantal adressen: 

GroenLinks, Lisa Westerveld, l.westerveld@tweedekamer.nl 

PvdA, Attje Kuiken, a.kuiken@tweedekamer.nl 

ChristenUnie, Mirjam Bikker, m.bikker@tweedekamer.nl 

SP, Maarten Hijink, m.hijink@tweedekamer.nl 

D66, Jan Paternotte, j.paternotte@tweedekamer.nl 

Volt, Nilüfer Gündoğan, n.guendogan@tweedekamer.nl 

Bij1, Sylvana Simons, s.simons@tweedekamer.nl

DENK, Tunahan Kuzu, t.kuzu@tweedekamer.nl